nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
problem ze stronami

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 02-10-2014 19:29

Autor: abmd73
Zarejestrowany: 26-09-2009
Postów: 8
dziś wszedłem w dane swoich linków, 90% lokalizacji nie działa tzn strony nie działają, czyżby posypała się weryfikacja zaplecza? Jak pozycje mają iść w górę jak linków nie ma, a punkty z konta schodzą.
proszę adminów o wyjaśnienie, wysłałem info z przekładami oraz zgłosiłem nie działające strony, sporo tego więc nie dam rady przejrzeć całości. Może jakiś update systemu który wywali to z seomatika (zaznaczam sprawdzałem dokładnie lokalizację linku, więc domena/strona główna może działać)
Dodano: 02-10-2014 22:41

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Witaj,

Sprawdziłem zgłoszenia i żadne się nie potwierdza - zgłoszenie po zgłoszeniu odsyłam Ci wskazując miejsce Twojego linku - niestety miejsce Twojego linku zmienia przy każdym odświeżeniu strony więc będzie się ono różniło od tego które podaje.

Edit:
1) sprawdziłem połowę zgłoszeń i na każdej stronie znajduje się link - z mojego punktu widzenia zapodaje CTRL+F i odnajduje Twój link
2) przesłana lista niedziałających domen sprawdzona i każda działa
3) pomijam fakt że boty też tam odnajdują Twoje linki

No chyba że zapleczowcy mieli awarie serwera... ale to musiała być jakaś chwilowa bo nie ma po niej śladu w postaci problemów z aktualizacją linków. Więc jeśli odczytasz wiadomość to postaraj się sprawdzić którąś ze stron czy teraz jest okey.

Ps.
1) Jeśli prześlesz kolejne zgłoszenia to mogę zrobić z 3 screeny :)
2) Nie ma możliwości na masową skalę nie emitować linków systemowych - sprawdzamy to 3 metodami i oznaczamy domenę aby w przyszłości wiedzieć co się na niej działo z emisją - Wasza weryfikacja to 4 metodą :)
3) wysłałem przykładowy screen :)

http://www.stronaniedziala.pl/
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1