nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pozycjonowanie
Jak Zdobyć Linki ? Czyli Link Building dla każdego - moja publikacja :)

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 26-11-2009 00:09

Autor: usunięty
Jest to moja pierwsza tak pokaźna publikacja

http://seomaniacy.pl/jak-zdobyc-linki-czyli-link-building-dla-kazdego/

Zapraszam do czytania
Dodano: 26-11-2009 12:13

Autor: usunięty
Przeczytałem i stwierdzam, bez obrazy oczywiście, że chyba jeszcze za mało czasu siedzisz w tym biznesie.
Po pierwsze - błędy ortograficzne
Po drugie - Zestawienie Statystyczne Zdobycia linków dzięki moim metodom <-- szkoda komentować.
Po trzecie - "Metody nie legalne" <-- nie, nie i jeszcze raz nie.
Po czwarte - to przypadkiem nie o Tobie było swego czasu głośno na PIO?

Pozdrawiam
Dodano: 26-11-2009 18:21

Autor: usunięty
no i co z tego że było głośno ? Te tematy pochodzą z przed roku kiedy dopiero uczyłem się seo. Chciałem od razu pokazać, kim jestem ale mi nie wyszło to błąd przeszłości który ciągnie się za mną w nieskończoność, każdy przecież popełnia błędy

metody, które opublikowałem są dla początkujących, są to linki możliwe do zdobycia. Przepraszam a co ci się nie podoba w zestawieniu ? Takie są realia wystarczy tylko albo zajrzeć w statystyki albo przefiltrować google

aha i co najwyżej to mogłeś znaleźć błędy składniowe [ Stylistyczne ] bo ortów to ja nie walę, starałem się pisać jak najprostszym językiem :)
Dodano: 26-11-2009 20:31

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Przeszłość możemy zostawić w spokoju a na ortografie nie zwracać uwagi - lepiej skupić się na seo więc każdy kto ma doświadczenie może je publikować...
Dodano: 26-11-2009 23:01

Autor: usunięty
Darkon, faktycznie pokazałes kim jestes - Ty koło pozycjonera nigdy nawet nie stałeś - piszesz dużo o linkach i nawet bym się z Toba zgodzil bo cos tam wiesz ale jak sie juz wypowiadasz w innych sprawach to jesteś kompletnie zielony szczególnie w tym co napisales o linkach z SWL
Dodano: 26-11-2009 23:48

Autor: usunięty
wiem przecież, że te 24.000 domen dzieli się z kolei na podstrony i proporcja przydzielania linków zależy od zadbania strony i jej indeksu w google, ale o tym wszystkim nie będę pisał, gdyż stało by się to nie zrozumiałe dla początkujących
Dodano: 14-01-2010 21:03

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
:) humor mi się po tym poprawił. Jak dobre piwo!
Dodano: 16-01-2010 23:28

Autor: usunięty
"Nie będę tu ukrywał, żadnych swoich źródeł linków, ponieważ to co miałem wylinkować to wylinkowałem."

Naprawdę mocne wejście :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1