nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Niezaindeksowana w Google

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 26-04-2010 11:00

Autor: usunięty
Witam serdecznie.
Mam w seomatiku już parę stron, więc wiem jak się je dodaje, ale 2 stron za chiny nie chce mi seomatik dodać. Otrzymuję komunikat:
"Niezaindeksowana w Google"
Domeny te mają site jedna 210 a druga 457. Są to blogi założone na wordpress
Dodam, że próbowałem również strony dodawać z przedrostkiem www, również bez rezultatu.
Co może być tego powodem, próbuję już te domeny dodać od dłuższego czasu.
Pozdrawiam
Arek
Dodano: 26-04-2010 12:03

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W związku z pytaniami, na powyższe pytanie pragniemy przypomnieć że system przyjmuje strony zarówno z www jak i bez... lecz warunkiem dodania strony do systemu bez www jest brak subdomen w danej domenie - w innym przypadku możliwe jest dodanie tylko tych subdomen domeny o ile spełniają one kryteria systemu.
Dodano: 26-04-2010 12:13

Autor: usunięty
Rozumiem, ale system nie przyjmuje mi nawet tych domen z www a faktycznie są tam subdomeny podpięte pod seomatika. Czy to stanowi problemem ?.
Pozdrawiam
Dodano: 26-04-2010 12:33

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Jeśli dodałeś subdomeny danej domeny... i teraz chciałbyś dodać domenę główną to musisz ją dodać "z www" ale wymogiem jest site>10 - czy spełnia ona ten warunek?
Dodano: 26-04-2010 15:19

Autor: usunięty
Tak domeny spełniają ten warunek, dodaje je z przedrostkiem www, a i tak system mi je odrzuca z informacją, że są nie zaindeksowane.
Dodano: 26-04-2010 15:23

Autor: usunięty
Ups jednak nie. Strony spełniają ten warunek, ale bez przedrostka www.
Przepraszam za zamieszanie.
Pozdrawiam
Temat został zamknięty przez administratora.
1