nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Wycofanie pkt. próbnych

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 01-05-2010 22:13

Autor: usunięty
Zastanawia mnie jak długo w seomatiku będą dawane pkt. na start? ponieważ 20K pkt. za darmo bardzo zaniża ceny pkt. na giełdzie i okazuje się że cena za 100K jest znacznie mniejsza niż wartość linków uzyskanych za te punkty. Co na to szanowna administracja?
Dodano: 01-05-2010 23:25

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Gdyby był to system rotacyjny skłonny byłbym przyznać rację. W przypadku linków stałych, przetestowanie systemu może jedynie pozytywnie wpłynąć na decyzję o przyszłym zakupie punktów z GP - w celu utrzymania przydzielonych podczas testu lokalizacji - zauważ że mamy do czynienie z mała ilością i krótkim okresem ważności punktów.
Dodano: 02-05-2010 00:33

Autor: usunięty
Tak ale te punkty można przelewać co jest strzałem w kolano bo sam sobie nabiłem kiedyś tak ponad 400K pkt w kilka godzin poprzez przelewy... więc coś tutaj jest nie tak

OK ale niech to będzie tak iż tych punktów nie da się przelać oraz będą one na 2 tygodnie i jeszcze żeby nie dało się zrobić więcej niż 1 konto w systemie + zablokowanie możliwości użycia tych pkt do pozycjonowania 1 domeny przez wielu użytkowników czyli ja na przykład pozycjonuję www.seomatik.pl na frazę seo to z innego konta fikcyjnego nie będę mógł używać punktówy testowych do pozycjonowania seomatik.pl i później żeby takich domen nie szło w przyszłości testowymi w ogóle pozycjonować tylko pkt które się ma z własnych serwisów :)

To na tyle z mojej strony.
Dodano: 02-05-2010 02:22

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Punkty testowe nie służą do zasilania punktami innych kont. I nie pisz proszę że zrobiłeś to kiedyś na wartość 400k... :)
Mimo wszystko dziękujemy za uwagi.
Dodano: 02-05-2010 02:44

Autor: usunięty
A widzicie sprawdźcie sobie że teraz też z tego konta testowe przesłałem na moje... powiedzmy prywatne numer 4 ;]
Dodano: 02-05-2010 11:44

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Wow :)
A na poważnie czym innym jest 20k a czym innym 400k, dlatego prosiłem żebyś nie pisał o rzeczach które nie mają miejsca - za wszystkie inne możesz zostać nominowany :)
Dodano: 03-05-2010 22:01

Autor: usunięty
Rzecz miała miejsce w czasie przeszłym i chciałem zwrócić wam uwagę na szczegóły żeby poprawić jakość systemu ,a jak chcecie banować mnie za to że podoba mi się system i chciałbym zaproponować zmiany na lepsze to proszę bardzo.

Swoją drogą albo mi się wydaje albo system indeksuje tylko 100 podstron witryny i na tym kończy? ponieważ u mnie tak jest że po dodaniu linków na 100 podstron system przestaje znajdywać podstrony i dodawać linki :)
Dodano: 03-05-2010 23:08

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zbanowanie może nastąpić tylko za łamanie regulaminu systemu :)

Odnośnie linków:
http://www.seomatik.pl/news/read/4-bonus-site-i-bonus-link/
Dodano: 05-05-2010 23:10

Autor: usunięty
Czyli jest możliwe zindeksowanie więcej niż 100 podstron w systemie dla 1 domeny?
Dodano: 05-05-2010 23:38

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Wszystkie podstrony są wykorzystywane w obrębie serwisu - 100 na linki gwarantowane, pozostałe na linki bonusowe. A więc jeśli posiadasz zaindeksowanych dużo ponad 100 podstron, to wtedy otrzymasz za wszystkie z nich punkty Bonus Site.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1