nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
pierwsze kroki z SWL

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 07-06-2010 15:03

Autor: usunięty
Od jakiegoś czasu pozycjonuje sobie jedną stronę, zrobiłem małe zaplecze 5 domen i aktualnie na pozycjonowane hasła jestem w top 1-5, jednakze na dwa najwazniejsze jestem na 5 :/, ostatnio brak wahań pozycji więc postanowiłem odpalić seomatika, mam tam kilka punktów więc na próbe dodałem katalog zeby wyswietlal linki i robił jakieś małe punkty, a do 3 zapleczówek dodałem linki z anchorami, ustawiłem max 100 linków i co 2 linki dziennie.

proszę o wypowiedz fachowców, jakie wartości są bezpieczne zeby nie dostac, bana filtra. ewentualnie czy linki kierować na strone pozycjonowaną czy jednak lepiej na zaplecze ?

Z góry dziekuje za wszelkie podpowiedzi.

ps.
jak i gdzie moge podejzec jaka strona wyswietla moje linki ?
Dodano: 07-06-2010 15:41

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Odnośnie Lokalizacji - przy linku masz opcje i w tych opcjach są szczegóły linku.

W kwestii filtrów jest bardzo wiele czynników - jedynie mogę wspomnieć o stronie konkursowej która brała w nim udział - w bardzo krótkim czasie (miesiąc) z tego co pamiętam było przyłożonych ponad 30.000 linków i filtra nie było a strona konkurs wygrała... więc nie tylko ilość linków jest ważna w celu zarobienia filtra...
Dodano: 07-06-2010 16:02

Autor: usunięty
ok, dzieki za wyjasnienie.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1