nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: O systemie
Uwaga na usera "seoopl", wyłudza punkty.

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 10-06-2010 08:46

Autor: usunięty
Jeżeli ktoś otrzyma od niego ofertę wynajmu punktów niech lepiej przeleje punkty dopiero po otrzymaniu pieniędzy.

Ja się na tym człowieku przejechałem.
Dla mnie jest kłamcą i złodziejem.

Pozdrawiam
Dodano: 10-06-2010 10:19

Autor: seoopl
Zarejestrowany: 25-09-2009
Postów: 2
Człowieku, te brednie zostaw dla siebie, ok?

Za sobą mam ponad 100 przelewów, więc nie obrażaj mnie, ok?

Jeśli płatność nie nastąpiła w ciągu powiedzmy 7dni to anulujesz przelew i tyle - resztę zostawiasz dla siebie. Zresztą jak można wyłudzić punkty? Skoro w każdej chwili możesz je odzyskać klikając "Usuń"

Ja tak samo robię ze swoimi kupującymi punkty.

Administrację proszę o usunięcie tego wątku.
Dodano: 10-06-2010 19:06

Autor: usunięty
Wystarczyło napisać, że nie wykonałeś jeszcze przelewu a nie kłamać, że puściłeś go w piątek a później i tak nic nie wpływa to jest dla mnie kłamstwo w żywe oczy.

A mówię Ci, że na kłamstwie daleko nie zajedziesz.

A po drugie nie mam zamiaru Cię obrażać tylko staram się nazywać rzeczy po imieniu.
Dodano: 11-06-2010 12:33

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Nie wnikając w kłótnię kolegów i kto ma rację chciałbym nawiązać do tematu i może założylibyśmy listę nierzetelnych partnerów? Akurat nikomu nie wynajmuję , więc nie mam żadnych danych o nieuczciwych wynajmujących/najemcach, lecz jak wynajmowałem, to ze 2,3 razy było tak że anulowałem przelew bo po tygodniu nie było jeszcze zapłaty.

Tylko jak udowodnić że ktoś rzeczywiście jest nierzetelny. Sam mogę na kogoś napisać, aby go oczernić, a nie wiadomo czy piszę prawdę. Z drugiej strony też nie da się temu zaprzeczyć.
Dodano: 11-06-2010 15:49

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
I w tym jest problem bioptak.

Moim skromnym zdaniem, chyba najlepsze rozwiązanie jest takie, że umawiamy się na konkretny dzień rozliczenia finansowego a gdy do tego nie dojdzie, anulujemy przelew. Oczywiście im ktoś daje dłuższy termin na zapłatę tym większe ponosi ryzyko na które sam się godzi... a później nie ma co narzekać.
Dodano: 13-06-2010 17:31

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
w sumie racja.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1