nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Poważna niedogodność

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 14-06-2010 08:33

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Wkopałem się w to już 4 razy i za każdym razem miałem poważny problem.

Otóż przy masowej zmianie przyrostu, jak przykładowo zaznaczam folder X to mi przeładowuje stronę i pokazuje grupy w obrębie folderu. Teraz jeśli się zagapię (albo wyda mi się że to tak powinno działać), to bardzo łatwo zmienić masowo ustawienie dla wszystkich linków w ramach konta - zamiast wybranej grupy. Otóż gdy otworzę dany folder to pojawiają się nazwy grup, a nad nimi "wszystkie linki" - jak przez przytpadek zagapiłem się i zrobiłem tę masową zmianę dla linków, to masowo zmieniło się dla wszystkich w obrębie konta.

Czy moglibyście jakoś zablokować tę opcję - aby nie była np. dostępna z poziomnu folderu (tylko jak się wejdzie w grupę), albo aby po wybraniu tej opcji z pozimu całęgo folderu to masowo zmieniało dla folderu - ale nie dla wszystkich linków na koncie.

Niestety w ten sposób już 4 raz narobiłem sobie problemów. Po 1 razie myślałem - już wiem trzeba na to uważać - a mimo wszystko jeszcze 3 razy się w to wkopałem.

Mam nadzieję że wyjaśniłem o co mi chodzi - jeśli napisałem niejasno to poprawię.

Dzięki!
Dodano: 14-06-2010 11:18

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Wiesz, ale w jaki sposób osoby które chciałyby zmienić parametry dla całego konta, miałyby tego dokonać po zablokowaniu takiej możliwości o której piszesz?
Dodano: 14-06-2010 23:18

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Wchodzę w folder, w którym mam 11 grup. pojawia się 11 grup a nad nimi "wszystkie linki". Jak się zagapiam i tu (w obrębie folderu) nacisnę masowo (bo chciałem w każdej z 11 grup) w tym momencie to mi się to ustawia dla wszystkich linków.

Czy może da się to jakoś wyłączyć, aby po otworzeniu folderu nie było tej opcji masowej zmiany, która wywołuje zmianę dla wszystkich linków na koncie.

Natomiast gdy jest się w grupie głównej to rzeczywiście przycisk spełnia swoje zadanie jak najbardziej.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1