nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Back Linki powinny być naliczane

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 16-06-2010 02:48

Autor: usunięty
Moją propozycją, jest wprowadzenie naliczania BL do wyjściowej ilości pkt za serwis, ponieważ w dzisiejszych czasach jak wielu z was wie, ilość site i BL bardziej się liczy od PR. Dlatego wydaje mi się, że nie uczciwe by było naliczanie pkt, gdzie
mój serwis 22 K PR 3 dostałby więcej pkt od
serwisu mojego znajomego 120 k BL PR 0
Dodano: 16-06-2010 14:04

Autor: magnesart
Zarejestrowany: 18-09-2009
Postów: 13
Serwis z PR 3 i 20k site moim zdaniem jest bardziej wartościowy niż jakiś serwis z PR 0 i +100k site.

PR nie tylko odzwierciedla siłę serwisu (olinkowanie), ale też jego wiarygodność w oczach Google.
Dodano: 16-06-2010 19:37

Autor: usunięty
nie chodzi o site !!!! Czytaj tylko o Linki zwrotne !
Dodano: 17-06-2010 08:10

Autor: magnesart
Zarejestrowany: 18-09-2009
Postów: 13
PR jest najczęściej proporcjonalny do wiarygodności stron. Zdarzają się strony z PR 0 i kilkudziesięcioma tysiącami BL. Takie sytuacja najczęściej oznaczają, że linki mają wartość śmieciową.

Zerowanie PR zawsze ma jakąś przyczynę i nie jest to nic dobrego.
Dodano: 17-06-2010 23:14

Autor: usunięty
no w sumie racja, ale strona nawet z PR 5 i BL 30 nie zda rezultatów, bo widoczne jest, od razu, że to odkupiona domena
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1