nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
brak zaindeksowanych linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 23-06-2010 08:47

Autor: usunięty
jestem w systemie jakies 2-3 tygodnie, pozyskałem ok 250 linków dla kilku domen, niestety google ani jednego linku nie zaindeksowało zeby prowadzil do moich witryn, czyli jak na moj gust nie ma najmniejszego sensu dzialac w systemie bo jest nieskuteczny, ewentualnie czy jest jakis filtr zeby te spam strony banowac bo to o pomste do boga woła jakie strony znajdują się w systemie.
Dodano: 23-06-2010 11:51

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Sprawdziłem Twoje konto.
Możesz spokojnie zrezygnować.

Żadna z Twoich lokalizacji nie jest starsza a niżeli 2 tygodnie. Te co mają ponad tydzień jest kilka - na podstronach. I rozumiem że oczekiwałeś że jak uzyskałeś po 40 kilka lokalizacji w ostatnim tygodniu na podstronach to już znajdziesz się w Top10 lub że inna wyszukiwarka a niżeli google, zaindeksuje linki prowadzące do Twojej strony zaraz po ich zdobyciu?
Dodano: 23-06-2010 11:59

Autor: usunięty
Hehe, takie rzecy tylko w erze. Człowiek pozycjonuje swoje strony wiele miesiecy a nawet lat, a przychodzi dziecko neostrady i w 2 tygodnie chciałoby mieć efekty we wszystikich wyszukiwarkach na świecie :)
Dodano: 23-06-2010 21:09

Autor: usunięty
nuki rozumiem ze mowisz o sobie, wiem jak długotrwały jest proces pozycjonowania, ale pytam dlatego bo w ten poniedzialek postawiłem nowa stronę z linkami prowadzącymi do innej mojej strony i google w webmaster tools juz je zaindeksowalo, a linków z seomatik w ciagu dwoch tygodni jak nie bylo widac tak nie widać.
Dodano: 27-06-2010 11:19

Autor: usunięty
Niech zgadnę - z tej nowe linkowałeś ze strony głównej?

A ogólnie temat śmieszny :)
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1