nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Zaznacz wszystkie przy usuwaniu linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 29-06-2010 01:13

Autor: usunięty
Wchodząc w listę linków prowadzących do domeny w systemie brakuje pola zaznacz wszystkie i wtedy z np. 50 linków na stronie zaznaczam wszystkie i odznaczam sobie 2 wartościowe linki a resztę usuwam, bo ich nie chcę. Bez tej opcji jestem zmuszony klikać pojedynczo w setki linków.
Dodano: 01-07-2010 01:22

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Opcji nie ma gdyż nie ma metody na ocenę czy dany link jest wartościowy czy też nie - a tym bardziej nie podzielamy opinii że wartość linku zależy od wyglądu strony więc masowe usuwanie lokalizacji jest nieporozumieniem.

Pojedyncze usuwanie lokalizacji jest możliwe gdyż pozostawiamy prawo wyboru wg własnego uznania.

Oczywiście istnieją opcje po stronie użytkowników jak również po stronie systemu algorytmy dzięki którym możemy najbardziej skrajne sytuacje eliminować np. po stronie użytkoników stosowanie przydzielania linków tylko na stronach głównych czy po stronie systemu stosowanie linków bonusowych...
Dodano: 01-07-2010 13:25

Autor: usunięty
Nie ma metody na ocenę wartości? A koszt linka to co? Chcę masowo usuwać linki dodawane na subdomenach, a jest tego bardzo dużo, więc proszę o wprowadzenie takiej modyfikacji.
Dodano: 09-07-2010 14:04

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
No zgadza się - koszt linka. System różnicuje ten koszt. W przypadku kwestii domena główna bądź subdomena trudno mówić o istotnej różnicy w przypadku stron tworzonych pod systemy - dlatego nie ma żadnej opcji różnicującej... Co innego w przypadku podstrona a domena główna - dlatego taka opcja jest TG, TP, GP - ale i w tym przypadku są użytkownicy dla których korzystniejszym wyborem jest zbieranie tylko lokalizacji na podstronach.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1