nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Jakoś zaplecza - metody na jej porawę

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 05-07-2010 09:12

Autor: ewupl
Zarejestrowany: 04-07-2010
Postów: 3
Witam
Jakość zaplecza w tej chwili może nie jest najwyższy szych lotów ale za to metoda banowania daje mi nadzieję ze w przyszłości się polepsz ta sytuacja - brakuje mi za to opcji przeciwnej w stosunku do banowania ( skoro moderacja zasobów została dana użytkownikom) - Znaczek lubię tą stronę albo coś takiego )- dotyczyła by ona całej domeny i miała by tylko charakter informacyjny na zasadzie ze obejrzałem ten zasób (bo tako przy kilku linkach zmuszani jesteśmy do powracania do jednego zasobu kilkakrotnie przy rożnych linkach)

- Jednocześnie mam zapytanie do administracji - czy jeśli dany link został dodany jako banowanie domeny to czy np w drugim linku jeśli by został przydzielony zostanie usunięty ?
Dodano: 05-07-2010 18:14

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Akurat nie jestem z administracji, lecz wiem że jak system już przydzielił Ci linki, to jak ustawisz blokowanie jakiejś domeny, to z drugiej lokalizacji nie usunie Ci linków - tyle że nie przydzieli Ci już więcej linków na tej zbanowanej domenie. Także wstecz nie działa i musisz ręcznie skasować.
Dodano: 05-07-2010 18:40

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zablokowanie domeny przy jednej lokalizacji nie ma wpływu na linki przydzielone wcześniej na tej domenie - dotyczy to tylko przyszłych przydziałów...
Dodano: 04-06-2011 13:58

Autor: usunięty
A nie może działać wstecz?
Jak dodaje domene do banów to system nie mógłby raz w tygodniu w wolnej chwili przefiltrować moje linki i wywalić wszystkie które są w banach?

User miałby mniej roboty a system byłbym more userfriendly :-)
Dodano: 04-06-2011 15:11

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W sumie zgłaszasz pomysły które sensownie argumentujesz ale... posiadam kontrargumenty :)

Jak uzasadnisz blokowanie domen regionalnych? - w czym są one gorszę od każdej innej domeny?

"Maska" w sumie jest już archaizmem w systemie - była stosowana gdy w systemie nie było praktycznie żadnych wymogów:
- subdomen
- site
- bl
- linków wychodzacych

Obecnie chyba nie ma innego systemu który by stawiał takie wysokie wymagania przed stronami przyjmowanymi do systemu jak robi to SeoMatik.pl - dlatego z tej opcji nie korzysta już więcej niż 3% użytkowników i są to raczej sytuacje gdy blokady były stosowane "kiedyś" i pozostały...
Dodano: 04-06-2011 19:46

Autor: usunięty
No jeśli tylko 3% userów uzywa tej "starej" funkcji to oczywiscie olewka bo dla 3% to szkoda roboty :-) .... i to nie sarkazm.

Niby wymagania są duże ale jeśli ja jako user nie chce moich linków na okreslonych stronach, głównie chodzi mi o strony spamerskie z debilną generowaną treścią, to jest MÓJ wybór i może ktoś uzna za głupi ale dla mnie on jest słuszny.

Ale to tylko tak w ramach wyjaśnienia i kontrargumentacji :-)
Dodano: 04-06-2011 19:54

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
:) - to cieszy. Nie wykluczone że jak do końca dopniemy masowe kryteria przyjmowania stron to wtedy jeszcze z upgraduje się opcje indywidualne.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1