nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Wspólpraca z gotlink.pl

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 05-07-2010 17:58

Autor: usunięty
Witam ponieważ szukam cennej informacji na forum i nie tylko ale nigdzie nie mogę znaleźć jak zrobić by z systemu seomatik.pl na którym mam linki stałe podlinkować je z gotlink.pl Na stronie głównej ustawiłem swoje hasło i login potem niby ID ( wpisałem to przy domenie ) ale piszę że nie poprawne. Proszę o szczegółową instrukcję dla mnie i myślę że nie tylko bo wiele osób chyba ma z tym problem
Dodano: 05-07-2010 18:11

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Witam!
Mi się udało to zrobić - więc służę pomocą. Otóż numer grupy (id) podajesz z gotlinka. Czyli w gotlinku tworzysz nową grupę, dajesz jej np. 1000 punktów. Stworzona grupa ma swoje ID. Jak stworzysz w seomatiku swoje linki i to przy podlinkowyaniu gotlinkiem musiasz podać ID tej grupy z gotlink. Nie wiem czy o to chodziło -w każdym razie mi się udało tak zrobić. Hasło i login w ustawieniach seomatika oczywiście podajesz te z gotlinka.

Pozdrawiam!
Dodano: 06-07-2010 08:59

Autor: usunięty
okey teraz już wiem gdzie to ID się znajduje trzeba najechać na nazwe tej grupy a na dole w przeglądarce pojawia się link http://www.gotlink.pl/manager/links/group/ID/i_tutaj_numer Okey z góry wielkie dzięki
Dodano: 06-07-2010 11:50

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Dokładnie - już zdążyłem zapomnieć że ciężko te id wyciągnąć - też tak jak Ty w ten sposób ID wyciągałem :)
Pozdrawiam!
Dodano: 06-07-2010 14:10

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
ID znajduje się w adresie przeglądarki po wejściu w dana grupę.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1