nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Usuwanie ręcznie linkow

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 11-07-2010 14:43

Autor: usunięty
Witam.
mam pytanie odnośnie linkow do moich stron na podstronach serwisow ktore juz nie dzialaja (chodzi o te podstrony).
Czy musze ręcznie usuwać takie linki, bo co klikne aby sprawdzić to coraz częściej spotykam, że strona nie wyświetlana i musze usuwać.
Troche to męczące.
Dodano: 11-07-2010 18:56

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Niestety nie znamy sprawy, nikt nie zgłaszał więc trudno mi ocenić z czym jest problem. Prześlij na panel informacje i wtedy zobaczymy o co chodzi.
Dodano: 18-07-2010 12:56

Autor: usunięty
Chodzi mi o to czy jak strona jest nieczynna czyli np wyświetla się kominukat serwera, biala strona, krzaki itd to system w założeniu sam powinien usuwać czy muszę ręcznie sprawdzać i usuwać.
Dodano: 19-07-2010 15:41

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Nie należy zgłaszać problemów typu wyindeksowania strony głównej lub awarii hostingu - wszelkie inne problemy jak brak linków, zachęcamy do zgłaszania.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1