nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Zaindeksowane tylko 15 podstron?

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 12-08-2010 22:08

Autor: krzesieg
Zarejestrowany: 08-08-2010
Postów: 28
witam, jestem nowym użytkownikiem systemu, 3 dni temu dodałem swoją stronę ale niestety do tej pory zaindeksowało mi tylko 15 podstron i mam na nich 150 linków. Co moze być przyczyną, że pozostałe podstrony nie zostały zaindeksowane?
dzięki za pomoc
Dodano: 12-08-2010 22:19

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Akurat masz tylko tyle podstron zaindeksowanych w google. Możesz to sprawdzić wpisując w google site:nazwadomeny.pl
Dodano: 12-08-2010 23:06

Autor: krzesieg
Zarejestrowany: 08-08-2010
Postów: 28
czy indeksacja bedzie sprawdzana automatycznie? czyli jeśli moja strona będzie miała zaindeksowane większą ilość stron to liczba podstron w systemie zostanie zwiększona automatycznie czy powinienem to zgłosić?
linki wyświetlane są na dużo większej ilości stron niż zaindeksowane.
poza tym za moje linki wyświetlane na stronach niezaindeksowanych przez Google mam zabierane punkty.
Dodano: 12-08-2010 23:18

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Automatycznie - minimum raz w m-cu system aktualizuje wszystkie parametry strony.

Zgadza się, system wyświetla na takich stronach linki - otrzymujesz za to wtedy Bonus Site.

Jeśli Twoje linki wyświetlają się na stronach niezaindeskowanych to możesz skorzystać z szeregu dostępnych opcji w systemie: blokowania - usuwania, lub poczekać na automatyczną zmianę lokalizacji która zostanie wykonana przez system.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1