nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
mojastrona.pl/podstrona

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 16-08-2010 19:34

Autor: usunięty
witam,
w systemie znajduje się serwis w postaci:
mojastrona.pl

skrypt seomatiku dodałem również na:
mojastrona.pl/podstrona

linki z seomatiku wyświetlają się jednak nie otrzymałem od systemu żadnych punktów,
a trwa to już kilka tygodni,
dlaczego nie mam pkt?
Dodano: 16-08-2010 21:10

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Zapoznaj się z regulaminem systemu - jego instalacja wymagana jest na wszystkich podstronach domeny. Twoje domeny otrzymały punkty:

ID 118952 - 3 043 + (ST: +44) i (SI: +433)
ID 111440 - 5 302 + (ST: +30) i (SI: +159)

Punktacja obejmuje 640 i 483 linki na podstronach Twoich serwisów - a więc o czym właściwie piszesz?
Dodano: 16-08-2010 21:53

Autor: usunięty
wygląda to tak:
mojastrona.pl - to jeden skrypt (jportal)
a wszystkie "podstrony!" są w postaci np.
mojastrona.pl/pliki.php

"!!podstrona!!" o której pisze to właściwie druga strona (obie po prostu są jako jeden serwis) , zawiera galerię na osobnym skrypcie (coppermine)
o adresie mojastrona.pl/podstrona
gdzie "podstrony" są w postaci
mojastrona.pl/podstrona/pliki.php

a więc pkt otrzymałem za jportal
umieściłem również skrypt seomatiku w coppermine ponieważ jak pisze zrozumiał działanie systemu sam sobie to zczyta...
nic takiego nie mam miejsca dlatego pytam,
a więc pytanie dalej aktualne,
jeśli coś dalej nie jest jasne chętnie podam kolejne szczegóły

może jeszcze dodam dla jasności:

strona główna:
mojastrona(jportal).pl

strona druga o którą pytam, na której linki się wyświetlają, a nie mam pkt., które myślałem, że system sam sobie zczyta po wklejeniu skryptu wygląda tak:
mojastrona(jportal).pl/coppermine(katalog ze skryptem galerii)
Dodano: 16-08-2010 22:03

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Wszystkie podstrony w ramach danej domeny są traktowane jako jeden serwis od którego system wymaga instalacji na każdej podstronie zgodnie z pkt 2 regulaminu systemu co jest bezpośrednio związane ze sposobem zliczania i punktowania podstron. Oczywiście rozumiem strukturę i zawartość Twojej domeny lecz sposób działania systemu jest taki jak wyżej zostało opisane.
Dodano: 16-08-2010 23:29

Autor: usunięty
Po pierwsze:
dlaczego zniknął mój poprzedni post - dlaczego został skasowany??
dla potomnych dodam, że był tylko i wyłącznie związany z wątkiem

Po drugie:
żeby nie robić nowego wątku, kolejne pytania,
czyli zakładając że jest oki:
od 15.06 czerwca na obu stronach system pokazuje że moje serwisy mają po 100 podstron w systemie. Rozumiem, że chodzi o te zaindeksowane w google, gdzie:
1. serwis ma ich zaindeksowanych ponad 4tys.
2. serwis ma ich ponad 600.

Zaczyna mi coś tutaj, że tak powiem delikatnie - nie podobać się.
Dodano: 17-08-2010 00:00

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
A wiec po pierwsze został scalony z postem wcześniejszym gdyż napisałeś jeden pod drugim... - zaczyna się od słów "może jeszcze dodam dla jasności"

Po drugie zapoznaj się z działem aktualności oraz newsy - znajduje się w nich podstawowa treść z którą należałoby się zapoznać w przypadku jakichkolwiek pytań.

Po trzecie, odpowiadając na Twoje pytanie z ostatniego posta - wartość 100, to liczba podstron zlokalizowanych przez system w celu przydzielenia na nich linków gwarantowanych - na pozostałych podstronach system przydziela linki bonusowe. W konsekwencji otrzymuje się punktacje za dodaną stronę: podstawową oraz bonusową.

Po czwarte, skończ z używaniem określeń że coś Ci się nie podoba tylko zapoznaj się z podstawami systemu żebyś mógł je zrozumieć i nie robić zamieszania tak jak to w przypadku skasowania posta.
Dodano: 17-08-2010 01:14

Autor: usunięty
masz rację - przepraszam - scalenia nie zauważyłem, bo nie czytałem... "swojego" posta.

ciągle w takim razie nie znam odpowiedzi na moje pytanie.
przejrzę jeszcze raz zasady działania systemu.

Pozdrawiam.
Dodano: 18-08-2010 18:19

Autor: bioptak
Zarejestrowany: 29-09-2009
Postów: 130
Witam!
Żeby ci system zliczył punkty na tej drugiej stronie z coopermine (czy jak tam), to musisz ją dodać oddzielnie jako 2 stronę.

Tzn. masz tą swoją pierwszą np. jportal.pl
Dodajesz tą drugą oddzielnie. np. coopermine.pl, która to strona jest katalogiem w tej pierwszej. Dla każdej z tych 2 stron musisz mieć nazwę domeny. Jeśli dla tej 2giej gdzie masz coopermine n ie masz domey, tylko jest podkatalogiem tej pierwszej to nie da rady tak jej dodać.

Ja np. mam sobie na serwerze katalog "zaplecza" i teraz podkatalog "zaplecze1" to jeden serwis, podkatalog "zaplecze2" to 2 serwis, etc. lecz każde z tych zaplecz ma swoją domenę. Np. ogorek.waw.pl czy pomidor.waw.pl

Sory jeśli nie o to ci chodziło.

Pozdrawiam!
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1