nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Propozycje zmian
Reset linków

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 23-09-2009 18:46

Autor: usunięty
Tak teraz przeglądam na jakich stronach są linki i aż mi trochę słabo... tu już nawet pomijając jakość stron. Chodzi mi ze mam szczęście trafiać na linki z jednej domeny (różnych subdomen).

Już była o tym mowa, dlatego tego zróżnicowania nie chcę w tym temacie poruszać. Bo wiadomo - że w przyszłości będzie lepiej i zróżnicowanie będzie wynikać ze dużej ilości stron...

... jednak póki co jest jak jest i nachodzi mnie myśl, by przy każdym ze stawie i przy każdym linku w zestawie, była opcja "resetowania" (fajnie by było np. reset25%, reset50%, reset75%, rest100%) - czyli ile linków ma być skasowane (odzyskujemy punkty) i można przydzielać od początku linki.

Dobre to by było z kilku względów mianowicie chęć "wyhamowania" pozycjonowania - bez wpadania w filtra. Dwa - teraz mam linki z jednej domeny, w przyszłości będzie lepiej i chciałbym sobie skasować obecne linki (albo ich cząstkę) i by mi wylosowało nowe inne lepiej "pomieszane" na domenach.

Wchodzi coś takiego w grę?
Dodano: 23-09-2009 23:02

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Technicznie nie ma problemu, jedynie kwestia które powinny być usuwane w pierwszej kolejności - bardziej jakoś nie podchodzi mi sam w sobie pomysł usuwania linków stałych w stałym systemie, w takich ilościach. Przez najbliższy miesiąc i tak nie byłoby sensu używania takiej opcji a jeśli po tym czasie będzie zapotrzebowanie na taką opcję to wykonamy.
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1