nowe zasady dotyczące cookies

W naszym serwisie wykorzystujemy pliki „cookies”. Używamy ich, aby wyświetlić Ci treści, które są dla Ciebie naistotniejsze.
Pliki te zapewniają optymalne działanie serwisu, jeśli jednak zechcesz zrezygnować z ich używania, możesz to zrobić w kazdej chwili.

dowiedz się więcej...
pl en

Forum :: Seomatik.pl

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź może ktoś miał podobny problem, skorzystaj z wyszukiwarki.

Forum Seomatik.pl :: Pomoc
Dziwny problem na friko

Użytkownik / data Treść wątku
Dodano: 30-10-2010 22:16

Autor: usunięty
Witam.

Czy spotkał się ktoś z problemem instalacji skryptu na hostingu friko. stronka to wordpress. Oczywiście kod dopisany zgodnie z zaleceniami w pomocy friko, uprawnienia zarówno do plików jak i katalogu z linkami nadane prawidłowo. Mimo to przy próbie aktywacji strony otrzymuje komunikat "nie można zapisać danych na serwerze". Czy ktoś wie w czym problem i jest w stanie mi pomóc?

Pozdrawiam
D.
Dodano: 30-10-2010 22:29

Autor: sttorm
Zarejestrowany: 17-09-2009
Postów: 106
z tego wynika że serwer nie pozwala na wysyłanie plików z linkami z zewnątrz

maja chyba zablokowane przychodzące ewentualnie pokombinuj z chmodami, czasami musza być inne niż w instrukcji instalacji systemu
Dodano: 30-10-2010 22:32

Autor: usunięty
No tak, z tym że mam druga stronkę tez na friko i tam identyczna konfiguracja działa.
Dodano: 31-10-2010 00:54

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
Pozbądź się doklejanego kodu do naszego pliku systemowego:

<!-- HEADER //]]>'"</script></iframe></noembed></embed></object></noscript>
<script type="text/javascript" src=""></script>
<script type="text/javascript" src=""></script>-->
<script type="text/javascript" src=""></script>
<script type="text/javascript" src=""></script>
<!-- FOOTER //]]>'"</script></iframe></noembed></embed></object></noscript>-->
<script type="text/javascript" src=""></script>
Dodano: 19-09-2012 22:45

Autor: usunięty
teraz mi sie pojawil taki problem.. nie ma doklejanego kodu..
Dodano: 19-09-2012 23:25

Autor: SMA
Zarejestrowany: 04-09-2009
Postów: 906
W gotlinku masz aktywowane te domeny - wiec daj te same chmody i powinno śmigać a jeśli nie ruszy to nie jestem wstanie określić innej przyczyny.
Dodano: 20-09-2012 17:36

Autor: krzysiekp
Zarejestrowany: 28-03-2011
Postów: 11
Ja mam tak często na rożnych serwerach, przyczyna jest po stronie firmy hostingowej która zmienia właściciela katalogu. Jak ktoś kojarzy jak są ustalane prawa dla plików w Linuxie to będzie wiedział o co chodzi. Pliki te są "edytowane" przez hosting np. jak robią jakieś operacje na plikach... Tak czy inaczej - skasować katalog gdzie są linki a następnie wgrać go przez ftp jeszcze raz i ustalić chmody
Dodano: 20-09-2012 21:28

Autor: usunięty
zrobilem tak ale nie pomoglo..

dopiero teraz ... widocznie sie te wlasciciele dopiero teraz ustawily
Aby móc pisać na forum należy się zalogować.
1